Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Op. Dr. Nurettin Ersöz İnce
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta kgkaydemirdag@gmail.com
Web http://www.drersozince.com
Adres Dr. Mustafa Enver Bey Caddesi No:5 Onur Apartmanı Daire:7 (Alsancak Starbucks Üstü) Alsancak / İZMİR
Şehir İZMİR
Telefon 0.232.421 9050 |
Fax
Dip. No

 


 
Nurettin Ersöz İnce

Tıklamalar: 85


Kayıt No: 41995

 
Harita Özgeçmiş Muayenehane
Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor

Op.Dr.Nurettin Ersöz İnce 8 mart 1977 yılında Adana'da doğdu. İlk öğretimi ve orta öğretimini Özel Adana Koleji'nde tamamladıktan sonra 1995 yılında girdiği Ege üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünden 2001 yılında mezun oldu. 2002-2007 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim Eğitim Ve Aaraştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum ihtisası yaptı. 2008-2009 yıllarında askerlik görevini Ankara Jandarma Lojistik komutanlığı'nda yerine getirdi. 2009-2011 yıllarında Aksaray da zorunlu hizmetini yaptı 2011-2013 yılları arasında Mersin Tarsus Medical Park Hastanesinde görev aldı. 2013-2015 yılları arasında İzmir Özel Su Hospitalda görev aldı. 2015 Nisan ayından itibaren İNCE Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kliniği'nde görevine devam etmektedir.


Adres:
Telefon:
E-Posta:
Web: http://www.drersozince.com
Çalışma Saatleri:
Kapalı Gün: Cumartesi Pazar
Kısa Bilgi:

Vajinismus tedavisi izmir‘de kısa bir sürede tedavi edilebilir bir hastalıktır. Uzman cinsel terapist ve hekim tarafından bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde sonuca varılabilmektedir. Vajinismus tedavisinde psikolojik yöntem %60 gibi ciddi yöntemler uygulanmaktadır.

İzmir’de uygulanan tedavide kadının cinsel sorunları içerisinde en başarılı ve etkili tedavi edilebilen bir hastalıktır. Tedavi süreci adım adım ilerleyiş gösterip %100 çözüm odaklı ve çözülebilen bir sorundur. Tedavi süresinde çiftler ortak alınıp bu sorunun ortak nir problem olduğu algısı sağlanmaktadır. Vajinismus tadavisine, çiftler ortak bir sorumluluk almalı ve katkı sağlamalıdır.
Op. Dr. Nurettin Ersöz İnce
Dr. Mustafa Enver Bey Caddesi No:5 Onur Apartmanı Daire:7 (Alsancak Starbucks Üstü) Alsancak / İZMİR İZMİR,
Tel:0.232.421 9050
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI